Aovaza Car Key Signal Blocker Box, Faraday Box for Car Keys, Anti-Theft Key Safe Box, Key Fob Leather Keyless Storage Box, Phone RFID Signal Blocking Case and Signal Blocker Pouch (czarny)

Aovaza Car Key Signal Blocker Box, Faraday Box for Car Keys, Anti-Theft Key Safe Box, Key Fob Leather Keyless Storage Box, Phone RFID Signal Blocking Case and Signal Blocker Pouch (czarny)

17 grudnia 2019 0 przez admin

107 total views, 1 views today


Price: £19.99
(as of Dec 17,2019 18:51:56 UTC – Details)
Moduł blokujący sygnały
Specyfikacja
Rozmiar: 17 cm x 12 cm x 9 cm
Waga: 528 g
Funkcjonować

  1. Włóż kluczyk do pudełka i możesz uniemożliwić thivevs korzystanie z narzędzi do kopiowania informacji o kluczu samochodu, zapobiegając kradzieży samochodu.
  2. Blokuj wiadomości telefoniczne i połączenia przychodzące, aby uniknąć wpływu na normalną pracę i życie (spotkanie, obiad rodzinny, sen). Blokuj wszystkie sygnały, takie jak Bluetooth, WiFi, GPS itp. Chroń swoją prywatność.
  3. Możesz również umieścić inne małe przedmioty, takie jak karty kredytowe, inteligentny zegarek, biżuteria itp. Unikaj przegrywania.

Jakość usług
Darmowy prezent: pokrowiec na blokadę sygnałów
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Z przyjemnością komunikujemy się z naszymi klientami i pomagamy w rozwiązywaniu problemów.
Serwis pogwarancyjny
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy: Jeśli nie jesteś zadowolony, daj nam znać, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy lub wymianę.
🚗 Zapobiegaj kradzieży samochodu: To antykradzieżowe pudełko z pilotem jest niezbędne dla każdego, kto ma bezkluczykowy dostęp do systemu pojazdu. Wystarczy umieścić kluczyk w skrzynce faraday, aby skutecznie blokować sygnały i zapobiegać kradzieży pojazdu, w 100% blokując wszystkie sygnały.
🏠 Idealny dla rodzin: zewnętrzna tkanina tego pudełka jest wykonana z prawdziwej skóry, gładkiej w dotyku i nadaje się do noszenia. Wygląda elegancko i retro, wysokiej klasy, jest to luksusowe pudełko blokujące sygnał, którego nie możesz przegapić!
⊘ Funkcja blokowania sygnału: Szkielet skrzynki jest wykonany z wysokiej jakości drewna, a wewnętrzna tkanina jest wykonana z wysokiej jakości podwójnej tkaniny ekranującej RF, która gwarantuje lepszą izolację sygnału.
👍 Wysoka jakość: pudełko Aovaza faraday waży 528 g, czyli więcej niż inne pudełka faraday na rynku 120-180 g. Ze względu na Aovaza pudełko faraday wykonane jest z wysokiej jakości drewna, a inne marki pudełka wykonane są z tektury.
♛ Serwis i obsługa posprzedażna: Zespół Aovaza ma również dla Ciebie piękny prezent: pokrowiec na klucz samochodowy. I gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli poczujesz się niezadowolony.