Fluorescencyjna opona do skutera elektrycznego, trwała opona przeciwwybuchowa Bezdętkowa pełna opona do Xiaomi M365 8,5-calowy przód / tył Skuter elektryczny 8 1/2 Akcesoria do skutera elektrycznego (fluorescencyjny zielony)

Fluorescencyjna opona do skutera elektrycznego, trwała opona przeciwwybuchowa Bezdętkowa pełna opona do Xiaomi M365 8,5-calowy przód / tył Skuter elektryczny 8 1/2 Akcesoria do skutera elektrycznego (fluorescencyjny zielony)

6 stycznia 2020 0 przez admin

109 total views, 1 views today


Price: £14.99
(as of Jan 06,2020 18:02:08 UTC – Details)
Opis:
w 100% nowe i w wysokiej jakości!
Antypoślizgowe, pogrubione opony zapewniają trwałość.
Lepszy efekt zawieszenia, większa antypoślizgowość, łatwiejszy montaż.
Przydatne akcesoria do skuterów elektrycznych do użycia.
Idealne poziomy wymiany dla Ciebie.
Pasuje do skutera elektrycznego XiaoMi M365 / phaewo FW-H85B / Megawheels S5 8,5 cala.
Ta opona nadaje się do większej liczby stylów kół 8,5 cala. Zobacz zdjęcia, aby potwierdzić wymiary i
zgodność przed złożeniem zamówienia Lub skonsultuj się ze sprzedawcą.

Specyfikacja:
Model: 8 1/2 X 2
Dotyczy modelu: dla XiaoMi M365, 8 1/2
Typ: opona wewnętrzna, opona zewnętrzna
Kolor: czarny / fluorescencyjny niebieski / fluorescencyjny zielony
Rozmiar (w przybliżeniu): 22 * ​​6 cm (Dia * W)

Pakiet:
1 sztuk / zestaw x opona
Uwaga:
1. Ze względu na różnicę światła i ekranu kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od
kino.
2. Proszę pozwolić 1-2 cm różnice ze względu na pomiarze ręcznym.
3,8 1/2 X 2 to numer modelu opony, a nie 2 komplety opon
Jeśli nie możesz zmienić opon, skontaktuj się ze sprzedawcą lub przejdź do profesjonalnego warsztatu naprawy i montażu opon, aby zainstalować.

ELASTYCZNOŚĆ: projekt opony pełnej został przebadany, aby zapewnić elastyczność. oponę można rozciągnąć, ale zawsze wróci do swojego pierwotnego kształtu. pamięć buforowa pozwala odzyskać kształt zgodnie z ciśnieniem i zmianami temperatury. mikrospory o strukturze plastra miodu umożliwiają także elastyczność na drodze.
WYSOKA ODPORNOŚĆ: opona pełna została opracowana w celu reagowania na nierówności na drodze, profilowana twarda opona, która jest trwała w czasie. proces produkcji został zaprojektowany w celu ochrony przed promieniowaniem UV. opony są wykonane z naturalnego kauczuku, aby zachować elastyczność na drodze i elastyczność polimeru ze względu na jego wytrzymałość.
PAKIET ZAWIERA: 8 1/2 opony o strukturze plastra miodu. Zobacz zdjęcia, aby potwierdzić wymiary i kompatybilność przed złożeniem zamówienia. Jasne opony, jeszcze bardziej fajne w nocy (czarne opony nie są oponami świecącymi)
SPOSÓB MONTAŻU: aby zamontować pełne koło m365, należy najpierw minąć 3 razy 1 minutę w kuchence mikrofalowej, aby trochę się zrelaksować, lub umieścić we wrzącej wodzie na 10 minut. Przed użyciem opony zapoznaj się z filmem. Jeśli nie możesz ich zainstalować podczas oglądania wideo, najlepiej wybrać instalację w sklepie z naprawami. Więcej informacji na temat instalacji wideo można znaleźć pod adresem URL: https://youtu.be/rlDBQgbGSG4