Kompatybilny z GeeRic dla Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s Skórzany portfel Etui Protector Flip Cover z [Kickstand] [Card Slots] [Magnetic Closure]  Futerał ze skóry PU czarny

Kompatybilny z GeeRic dla Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s Skórzany portfel Etui Protector Flip Cover z [Kickstand] [Card Slots] [Magnetic Closure] Futerał ze skóry PU czarny

6 stycznia 2020 0 przez admin

102 total views, 1 views today


Price: £6.99
(as of Jan 06,2020 17:16:19 UTC – Details)Futerał GeeRic z otwieranym folio lub portfel zapewnia wszechstronną ochronę Twojego ukochanego telefonu Xiaomi Redmi Note 7.

Zamykane etui na folio lub portfel mogą być stylowe i przyjazne dla kieszeni.
Są naprawdę dobrą alternatywą dla tradycyjnych etui, jeśli zamierzasz zawiesić swój telefon w torbie, ponieważ oferują wszechstronną ochronę.

Skórzane etui Xiaomi Redmi Note 7 ma skórę na zewnątrz i fragmenty wewnątrz, w których mogą pójść twoje karty i rachunki.
W wewnętrznej obudowie znajduje się również strategicznie rozmieszczona mikrofibra, aby wykończenie Xiaomi Redmi Note 7 wyglądało sztywno.

Część folio, w której znajduje się Xiaomi Redmi Note 7, jest zasadniczo skórzanym etui, które obejmuje boki i górę urządzenia, z dolną częścią częściowo odsłoniętą dla głośników telefonu, mikrofonu i portu Lightning.
Innymi słowy, powinien wykonać dobrą robotę, chroniąc boki i rogi Xiaomi Redmi Note 7 w przypadku upuszczenia.

Naprzeciwko obudowy Xiaomi Redmi Note 7 znajduje się klapa z gniazdami na karty i rachunki. Będąc względnie smukłym, nie zalecamy wypychania Skórzanego Folio dużą ilością pieniędzy i kart.
Im więcej dodasz kart, tym bardziej zabierze to elegancji obudowy, powodując jej wybrzuszenie. Ponieważ folio składa się głównie ze skóry, z czasem się zużyje, ale nadal zalecamy utrzymywanie rzeczy tak lekkich, jak to możliwe – maksymalnie 1-3 karty – dla najlepszego wyglądu.

Jeśli jesteś fanem etui w stylu portfela, istnieje duże prawdopodobieństwo, że spodoba ci się skórzane etui Xiaomi Redmi Note 7.
Jeśli jesteś kimś, kto generalnie nie preferuje tego rodzaju obudów, myślę, że może być szansa, że ​​spodoba ci się skórzane etui ze względu na jego ogólną jakość i elegancki wygląd.

Projektowanie miejsc na portfele: Wiele miejsc na gotówkę i karty w tej okładce, możesz zawsze nosić przy sobie dowód osobisty, karty kredytowe, karty debetowe i pieniądze.
Mocna klapka magnetyczna: Mocne zapięcie magnetyczne bezpiecznie utrzymuje skrzynkę, zapobiegając jej przypadkowemu otwarciu podczas upuszczenia.
Stabilna podpórka: Wbudowana podstawka jest idealna do oglądania filmów lub grania w gry w dowolnym miejscu i czasie.
Wysoka jakość: odporna na zarysowania i zabrudzenia wytrzymała skóra PU na zewnątrz, chroń swój telefon 360 °.
Opłacalna i obsługa klienta – 18 miesięcy gwarancji zwrotu pieniędzy, aby w pełni chronić swój ukochany telefon