MOBESV Etui Xiaomi Redmi Note 7, etui na telefon dla Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Obudowa telefonu, magnetyczne etui z klapką na etui na telefon Xiaomi Redmi Note 7, stylowy niebieski

MOBESV Etui Xiaomi Redmi Note 7, etui na telefon dla Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7 Obudowa telefonu, magnetyczne etui z klapką na etui na telefon Xiaomi Redmi Note 7, stylowy niebieski

6 stycznia 2020 0 przez admin

163 total views, 1 views today


Price: £9.99
(as of Jan 06,2020 18:41:27 UTC – Details)


Opis produktu

Mobesv, zainspiruj swoje życie

MOBESV, dbamy o to, by był inteligentny i prosty – od 2015 roku tworzymy innowacyjne akcesoria do smartfonów, gier i krótkofalówek, które urzekają wyrafinowanym designem, zapewniając jednocześnie zabawę, satysfakcję i zaufanie dzięki produktom.

Naszym celem jest zainspirowanie Twojego życia i udoskonalenie Twojego smartfona, krótkofalówki i gier.

Obudowa Xiaomi Redmi Note 7

Ekskluzywny design „V”

Modny design „V”, bardzo ekskluzywny i elegancki Dzięki dwukolorowemu designowi, Twój smartfon zasługuje na lepsze etui na portfel z modnymi kolorami i szykownymi szwami.

Zgodność
    

                
                    
                        
                            

      
     

    
    
        
    

            
                Telefon Xiaomi Redmi Note 7 6.3 "

Portfel Xiaomi Redmi Note 7

Portfel Xiaomi Redmi Note 7

W zestawie dwa miejsca na karty kredytowe, dowód osobisty, wizytówki oraz boczna kieszeń na gotówkę, paragon i rachunki.
Ciesz się wygodą posiadania smartfona, kart kredytowych, licencji i gotówki w jednym miejscu.

Inspiruj swoje życie

Pokrowiec Xiaomi Redmi Note 7

Stojąca obudowa Xiaomi Redmi Note 7

Skórzane etui Xiaomi Redmi Note 7

Zamknięcie magnetyczne

Etui Xiaomi Redmi Note 7 z klapką ma wbudowane magnetyczne zamknięcie, dzięki czemu smartfon, pieniądze i karty są bezpieczne i zapobiegają przypadkowemu otwarciu telefonu w kieszeni.

Podstawa bez użycia rąk

Stojącą obudowę Xiaomi Redmi Note 7 można ustawić w pozycji poziomej i działać jako stojak do filmów, wygodny do oglądania filmów i prowadzenia rozmów wideo.

Trwały materiał

Skórzane etui Xiaomi Redmi Note 7 wykonane jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej i odpornego na wstrząsy silikonowego etui chroni smartfon przed niechcianymi upadkami, uderzeniami, wstrząsami i zadrapaniami.

Obudowa na telefon MOBESV kompatybilna ze smartfonem „Xiaomi Redmi Note 7 6.3”, przed zakupem sprawdź model swojego smartfona.
Obudowa na telefon Xiaomi Redmi Note 7 jest wykonana z trwałej skóry syntetycznej i miękkiego solikonu, co zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami.
Obudowa Xiaomi Redmi Note 7 ma dwa miejsca na karty kredytowe, dowód osobisty, wizytówki oraz boczną kieszeń na gotówkę, paragon i rachunki. Wbudowane zamknięcie magnetyczne zapewnia bezpieczeństwo telefonu, pieniędzy i kart oraz zapobiega przypadkowemu otwarciu telefonu w kieszeni.
Stojak do oglądania – Pokrowiec na telefon Xiaomi Redmi Note 7 można przekształcić w funkcję stojaka, wsparcie dla telefonu w pozycji poziomej, idealne do oglądania filmów.
Modny design „V” etui z klapką Xiaomi Redmi Note 7, bardzo ekskluzywne i eleganckie dzięki dwukolorowemu designowi, smartfon zasługuje na lepszą obudowę portfela z modnymi kolorami i eleganckim szwem.