Przegląd usługi Black Gross – Kupowanie portfeli online

Przegląd usługi Black Gross – Kupowanie portfeli online

3 grudnia 2019 0 przez admin

135 total views, 1 views today

Black-gross.com

Jesteśmy przyzwyczajeni do kupowania dużo w tym życiu. Sklep internetowy Black Gross potwierdza to ponownie, ponieważ oferuje gotowe i zweryfikowane konta w systemach płatności, giełdach i usługach, których liczba przekroczyła 50 (!).

Oczywiście usługa jest popularna wśród tych, którzy inwestują w projekty online oraz wśród osób zajmujących się biznesem internetowym; odpowiedni dla tych, którzy stawiają zakłady u bukmacherów i jest niezbędny dla tych, którzy grają w kasynie, regularnie wypłacając zyski. Ogólnie rzecz biorąc, kontyngent sklepu internetowego jest dość obszerny, a praca z nim ma swoje ważne zalety, które można znaleźć w artykule, ale na początku jest bliżej usługi.

Co oferuje Black Gross?

Jest to sklep internetowy, który oferuje szybki i niezawodny zakup zweryfikowanego portfela lub konta do pracy online, handlu, inwestowania. Wszystkie operacje odbywają się dosłownie w trybie automatycznym. Oprócz tych obszarów gotowe portfele staną się niezbędne, jeśli stale:

 1. inwestować w MLM;
 2. grać w kasynie online;
 3. obstawiać zakłady;
 4. uznany handel elektroniczny;
 5. praca z wymiennikami, krypto-wymienami.

Często używają takich portfeli, aby płacić za towary za granicą.

Dużym plusem jest to, że sklep nie jest nowością, ale udało się dopracować pracę do najmniejszych szczegółów na rynku od 2015 roku

Wśród dodatkowych usług serwisu warto podkreślić zakup kont na giełdach i bukmacherach z automatyczną dostawą. Możesz kupować zarówno nowe, jak i stare konta ze śledzeniem. Eksperci sklepu internetowego zapewniają wykwalifikowaną pomoc w wycofywaniu środków z zablokowanych portfeli, usług i wymian. Firma współpracuje zarówno z klientami prywatnymi i hurtowymi, jak i partnerami.

Czarny brutto

Oficjalna strona internetowa

Strona jest dość prosta, a dane na niej są aktualizowane szybko, w szczególności w kategorii faktycznej liczby ofert. Główne sekcje są przedstawione w następujący sposób:

 • „Strona główna”;
 • „Zasady”;
 • „Recenzje”;
 • „Moje zakupy”.

Możesz pracować w języku rosyjskim lub angielskim. Na stronie głównej klient widzi nazwę produktu – portfel w określonym systemie płatności i w jakiej walucie. Naprzeciw tej pozycji wskazana jest liczba portfeli w magazynie i, co bardzo ważne, aktualna cena za 1 sztukę.

Czarne portfele brutto „style =” display: block; margines lewy: auto; margines z prawej: auto;

Dodatkowe dochody są zapewniane w ramach jednopoziomowego programu rekomendacji: 5% kwoty zakupów partnerów.

Klikając „Kup”, klient otrzymuje bardziej szczegółowe informacje o portfelu lub koncie, wskazując kraj rejestracji, numer telefonu, aktualną kwotę prowizji za przelewy i kredyty, limit operacji. Dane doradcze są dostępne w języku rosyjskim i angielskim. Płatność jest dokonywana za pośrednictwem fiducjum lub kryptowalut.

Lista produktów

Mówiąc o sklepie Black Gross, od razu pojawia się dokładna koncepcja, że ​​towary są na każdy gust – wystarczy spojrzeć na proponowaną listę zidentyfikowanych portfeli: Perfect Money, Payeer, Advcash, Qiwi (konto bez potwierdzenia SMS), Możesz również łatwo, dosłownie w jednym kliknij, kup Yandex i uzyskaj 25 kodów alarmowych.

Black Gross Kiwi "style =" display: block; margines lewy: auto; margines z prawej: auto;

Ponadto konta są dostępne w różnych usługach Coinpayments, Piastrix, Epaycore, Revolut, N26, Bunq, Wirex, Skrill EURO, Kraken, Sogexia, Monese, Fidor, Aximetria, Spectrocoin, LeoPay, Webmoney (e-num), możesz współpracować z Entropay , Liqpay, Robokassa, Moneta.ru, płatności Z, Zadarma, Google Play, pieniądze RBK i wiele innych witryn.

Zasady pracy

Dostawa towarów następuje po wpłynięciu środków na konto sklepu internetowego.

Uwaga: zestaw zawiera pocztę z hasłem, konto z hasłem, skan stron paszportowych i zalecenie bezpieczeństwa.

Możesz kupić zarówno gotowy, jak i zamówić utworzenie niestandardowego portfela. Harmonogram szkolenia trwa od 1 do 10 dni, ale nikt nie może wykluczyć sytuacji siły wyższej. Gwarancja obejmuje 24 godziny od daty zakupu, aby sprawdzić, czy portfel działa. Oczywiście po otrzymaniu towaru zdecydowanie zaleca się zmianę hasła i wszystkich zabezpieczeń dostępu do niego, aby w przyszłości nie wystąpiły żadne nieprzyjemne sytuacje z utratą środków. Zaleca się również zmianę, jeśli zapewniona jest zdolność techniczna, główny telefon, tajne słowa, e-mail. W przypadku usług, w których znajduje się plastikowa karta, jest ona wysyłana pocztą z danymi konta i zestawem umów. Dostawa jest opłacana przez kupującego. Jeśli portfel nie działa w usłudze płatniczej, sprzedawca przyjmuje odpowiedzialność za jak najszybszą jego wymianę.

Korzyści ze współpracy

Kupując gotowy zweryfikowany portfel w sklepie internetowym, każdy klient otrzymuje takie korzystne zalety współpracy:

 1. ogromny wybór portfeli w różnych systemach płatności;
 2. szybkość transakcji;
 3. nie musisz tracić czasu na tworzenie, weryfikację portfela, gdy np. idziesz na giełdę lub obstawiasz online na mecze sportowe.

Czytając recenzje prawdziwych klientów, którzy przynajmniej raz lub regularnie współpracują z Black Gross, możesz zwrócić uwagę na fakt, że wielu podkreśla szybkość usług, szeroki wybór, niezawodność i fakt, że torebki są prawie zawsze dostępne – nie trzeba czekać do zostaną utworzone i przejdzie proces weryfikacji.

Portfele kryptowalut Black Gross "style =" display: block; margines lewy: auto; margines z prawej: auto;

Należy również zauważyć, że konsultacje we wszystkich kwestiach są bezpłatne i szybkie. Odpowiedzi udzielają prawdziwi ludzie, którzy są właścicielami sytuacji. Dodatkowo mogę podkreślić – dokładnie określone zasady współpracy oraz fakt, że umowa jest wysyłana do kupującego.

Osoby prawne mogą współpracować z usługą online. W takim przypadku można utworzyć portfele biznesowe w odniesieniu do danych firmy bezpośrednio lub danych ze sklepu.

Podsumowując, chcę zauważyć, że oferty sklepu internetowego są dosłownie wybawieniem dla tych, którzy są związani z zarobkami lub pasywnym dochodem. Jeśli nie masz czasu, chcesz samodzielnie zarejestrować i zweryfikować swój portfel w usługach płatniczych, otworzyć konto na giełdach lub u bukmacherów, czas przejść na stronę, zapoznać się z regulaminem, wybrać odpowiedni produkt, zapłacić za niego i otrzymać go tak szybko, jak to możliwe. Na moim www.iqmonitor.ru regularnie rozmawiam o sposobach pasywnego dochodu online lub zarabiania pieniędzy w Internecie, a praca ze sklepem Black Gross uprości ci rozpoczęcie pracy i uwolni cię od rutynowej pracy.

https://www.iqmonitor.ru/ru/news/black-gross.html