Egzotyczne samochody: oczekiwania i realia, kiedy ich szukasz

17 grudnia 2019 0 przez admin

144 total views, 1 views today

Co przychodzi na myśl, gdy myślisz o samochodach egzotycznych? Czy to popularny samochód sportowy, taki jak Ferrari lub Lamborghini? A może wolisz niektóre z najnowszych samochodów sportowych i luksusowych, takie jak Ford Mustang, Chevrolet Camaro lub Ashton Martin V12 Vantage S.

Bez względu na rzadki samochód, o którym marzysz, od samego początku powinieneś wiedzieć, że potrzeba więcej niż wybitnej teczki gotówki (lub czeku z dziesiątkami zer), aby uzyskać własny egzotyczny samochód do wyboru. Wróć do pierwszego zakupu samochodu. Pochwycenie samochodu swoich marzeń wymaga czegoś więcej niż tylko wejścia do tego salonu: musisz wynegocjować stawkę kredytu (jeśli istnieje), omówić warunki, poprosić o aktualizację lub modyfikację niektórych rzeczy tu i tam i tak dalej. Omówmy proces zakupu egzotycznego samochodu.

Szansa na całe życie

Istnieje wiele egzotycznych samochodów do wyboru, zwłaszcza jeśli pieniądze nie są przedmiotem, ale z pewnością łatwiej będzie powiedzieć niż zrobić, decydując się na „ten jedyny”. Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, to ustawić budżet: powiedzmy, na przykład 200 000 USD. Ustawienie pułapu automatycznie zmniejsza stres związany z wyborem kilkudziesięciu opcji na łatwiejszą do zarządzania listę.

Następnie, ponieważ szukasz samochodu egzotycznego, musisz sam zdefiniować „egzotyczność” samochodu. Przeszukuj online, wypisz swoje preferencje i poznaj nomenklaturę związaną z luksusowymi samochodami lub samochodami sportowymi, w tym jaki silnik mają i tak dalej. W ten sposób możesz być szczery z przedstawicielem dealera, podając szczegóły dotyczące samochodu, którego chcesz. Pamiętaj, aby powiedzieć mu również preferowany przedział cenowy i nie bój się go zaokrąglać, aby mieć szerszą gamę modeli na szczycie stosu.

Należy pamiętać, że dealerzy rzadko zezwalają potencjalnym nabywcom samochodów na jazdę próbną samochodem od samego początku. Aby pomóc Ci zdecydować, które samochody egzotyczne wziąć pod uwagę, wyszukaj w Internecie i przeczytaj bezstronne recenzje lub filmy z jazdy testowej swoich samochodów z krótkiej listy.

Pamiętaj, że rzadkie samochody, które są sprawdzane online, mogą nie być dostępne na twoim rynku, więc pamiętaj, aby wymienić kilka opcji i uszeregować je na podstawie osobistych kryteriów.

Za I przeciw

Pokaż dowód dotyczący swoich możliwości finansowych. Poproś sprzedawców o poinformowanie Cię o różnych planach konserwacji, opcjach przekładni, markach i modelach, które są obecnie dostępne lub będą wkrótce dostępne. Im bardziej jesteś w stanie współpracować ze sprzedawcami, tym bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz przyzwoity plan w najniższej cenie.

Jeśli chcesz samochód przekraczający granice stanu, nie bój się podróżować przez teren, aby go zdobyć.

Jeśli jest to dozwolone, weź szczęśliwe auto na krótki obrót, aby uzyskać dobry nastrój pojazdu, od jego mruczącego silnika po prędkość, jaką naprawdę może jechać.

Jeśli potrzebujesz narzędzi online, które pomogą Ci znaleźć dowolny egzotyczny samochód, który uważasz za wystarczająco fantazyjny, aby być częścią kolekcji samochodów lub garażu, odwiedź strony internetowe takie jak Cars.com, eBayMotors.com i AutoTrader.com.

Na koniec przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź przebieg, stan, opcje, skrzynię biegów i inne części samochodu egzotycznego.Source by Thomas M Johanson