Licencja dealera samochodowego bez partii

17 grudnia 2019 0 przez admin

132 total views, 1 views today

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w twoim rodzinnym mieście jest tyle parkingów samochodowych? Wystarczy spojrzeć … przejechać przez dowolne małe miasteczko USA, a zauważysz jedną rzecz w salonach samochodowych. Są wszędzie! Czemu?? Ponieważ w branży motoryzacyjnej są ogromne pieniądze! Jednak wejście do biznesu jest co najmniej dość trudne. Większość stanów wymaga, aby być licencjonowanym sprzedawcą samochodów … Partia samochodów wystarczająco duża, aby pomieścić minimum 15 samochodów. Samodzielny budynek z linią telefoniczną i łazienką. Och … a tak przy okazji, twój dom się nie liczy! Niektóre stany wymagają ukończenia klasy. Wymagana jest również gwarancja ubezpieczeniowa … i sam ten koszt może wynosić od 200 do 5000 USD! A wszystko to jest wymagane, ZANIM można faktycznie ubiegać się o licencję!

Nic dziwnego, że jedną z najbardziej poszukiwanych możliwości biznesowych dla wielu przedsiębiorców jest sprzedaż samochodów. Przeciętnie używany samochód to 3000,00 $! Nie obejmuje to wszystkiego, co sprzedawca może zarobić na wymianie. Zasadą dla każdego dealera jest dać 1500 $ mniej niż to, za co może sprzedać samochód na aukcji. Jeśli zatrzymają samochód … zostanie oznaczony dodatkowy 1500 $! Możesz zrobić matematykę i szybko dowiedzieć się, o co mi chodzi. To mnie wciągnęło w biznes i jest to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem! Tak jak ty, bardzo pragnąłem pracować na własny rachunek w branży motoryzacyjnej, ale nie miałem funduszy ani czasu na kupowanie.

Teraz wielu entuzjastów zarabiania pieniędzy, którzy uwielbiają samochody, chce części tej lukratywnej okazji biznesowej … a dzięki internetowi można teraz cieszyć się wieloma nagrodami finansowymi oferowanymi przez firmę bez bólu głowy i wydatków jak kiedyś wymagane. Jak pomaga Internet? To dość proste … Przepisy wymagają, aby wszystkie sprzedawane dokumenty pochodziły ze stanu, w którym znajduje się przedstawicielstwo handlowe. Internet pozwala na to! Teraz dealer może sprzedawać samochody w dowolnym miejscu w kraju! eBay, Cars.com, Autotrader, Vhix, Craigslist … żeby wymienić tylko kilka! Rynek jest teraz dosłownie na całym świecie! … i to pozwala przedsiębiorcy na kawałek tego wspaniałego ciasta!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą dla siebie, poza domem … przynosząc ogromne zyski w branży samochodowej, jest to teraz możliwe … Dostęp tylko dla dealerów Dostęp do aukcji … co oznacza zakup po PRAWDZIWYCH cenach hurtowych i sprzedaż po bardzo rentowne marże. Trzeba jednak być bardzo ostrożnym … Jest tylko jeden legalny sposób, aby wziąć udział w tym biznesie, i są firmy, które obiecują, że wezmą cię do biznesu, ale na początek zacznij pobierać opłatę za rękę i nogę. Jeśli masz pieniądze, których potrzebują, aby rozpocząć, prawdopodobnie i tak możesz otworzyć własny parking! Jedynym legalnym sposobem na rozpoczęcie działalności poza domem jest praca dla licencjonowanego dealera. Jeśli zostaniesz poproszony o zapłacenie ponad 500 $ z kieszeni z góry lub co miesiąc, musisz poważnie rozważyć, za co płacą twoje pieniądze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć działalność w tym biznesie z prawdziwym budżetowym budżetem (mniej niż 500 USD), skontaktuj się ze mną na poniższy e-mail. Ten biznes zmienił moje życie i może również zmienić twoje.Source by Chris Gipson